Takipçisi çok olan Türk ünlüler

Takipçisi çok olan ünlüler , özellikle İnstagram platformu üzerinde büyük bir yarış halindeler. Hayatımızın köklü bir değişim yaşamasına neden olan İnstagram uygulaması, kendi çapında bir dünya ortaya çıkardı. Hem kendi ünlülerini çıkardı, hem de ünlülerin özel hayatları hakkında bilgi almamıza neden oldu. Bu anlamda takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler bu platformda son derece çok fazladır. Sizlere bu yazımızda takipçisi çok olan Türk ünlüler hakkında bilgiler aktaracağız.

İnstagram takipçisi sayısı açısından ilk sırada Nusret yer almaktadır. Bir fenomen haline gelen Nusret, dünyaca ünlü isimler ile paylaştığı fotoğraflar ve ilginç içerikleri ile insanların dikkatini çekmektedir.

İnstagram’da en çok takip edilen Türk ünlüler

  • Listenin ilk sırasında eski bir kasap yer almaktadır. Kurduğu restoran zinciri ile dünyanın başarılı şeflerinden biri olan Nusret, dünya çapında bir fenomen olmasını sosyal medya üzerinde de etkili bir şekilde kullanıyor. 34 milyondan fazla takipçiye sahip olan ünlü isim, dünya çapında ünlüler ile yaptığı paylaşımlar sayesinde bu denli geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı.
  • Çok takipçili Türk ünlüler listesinden ikinci sırada gene bir şef yer almaktadır. CZN Burak 21,5 milyon takipçisi ile dikkat çekmektedir. Paylaştığı içerikler genel olarak yemek ile alakalıdır.
  • Güzel oyuncu Hande Erçel 20,1 milyon takipçisi ise listede 3. Sırada yer almaktadır. Çok sayıda dizide oynayan güzel oyuncu, yaptığı paylaşımlar ile hayranlarının dikkatini çekmeye devam ediyor. Aynı zamanda doğal güzelliği sayesinde insanları kendine hayran bırakıyor.
  • Burak Özçivit ise 16,9 milyon takipçiye sahip en çok takipçili Türk ünlülerden biridir. Yeni dizisi Kuruluş Osmanlı ile popülerliğini arttıran yakışıklı oyuncu en çok takip edilen ünlülerden biri.
  • Medya Devi Acun Ilıcalı ise listede 5. Sırada yer almaktadır. Acun sosyal medyayı daha çok kendi kanalının ve platformunun reklamını yapmak için kullanmaktadır. Ünlü isim 13,2 milyon takipçiye sahiptir. Aynı zamanda Survivor dönemi yaptığı canlı yayınlar iler rekorlar kırmaktadır.
  • Demet Özdemir’de listede yer almaktadır. 12,6 milyon takipçiye sahip olan ünlü ve güzel oyuncu, yeni dizilerde boy gösteriyor.
  • Pop müziğin başarılı ismi Hadise 12,5 milyon takipçisi ile listede yer alan başka ünlü isim.

Çok takipçili Türk ünlüler listesinde Nusret ilk sırayı kimseye kaptırmayacak gibi görünmektedir. Aynı zamanda Neslihan Atagül, Murat Boz gibi isimler de çok sayıda takipçisi ile dikkat çeken ünlüler arasında yer almaktadır. Sosyal medya sayesinde ünlü olan Youtuber’lar milyonlarca kişinin takibi altında.

Kişisel hesaplarınız için Takipçi, Beğeni, İzlenme işlemleri için

miniavm.com ziyaret ediniz.

İlginizi çekebilecek yazılar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir