Instagram toplu fenomen paketlerimizi satın alarak Türk Takipçi, Otomatik Beğeni, Otomatik İzlenme gibi hizmetlerimiza daha avantajlı fiyatlarla sahip olursunuz. Hemen sizlerde paketlerimizi inceleyerek alım yapabilirsiniz almış olduğunuz hizmetler çok hızlı olarak teslimatı yapılmaktadır.

Instagram Kombo 1
159.66
 • 1.000 Türk Aktif Takipçi
 • 100 Otomatik Türk Beğeni
 • 2500 Otomatik İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Canlı Destek
Instagram Kombo 2
275.82
 • 2.500 Türk Aktif Takipçi
 • 250 Otomatik Türk Beğeni
 • 2000 Otomatik İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Canlı Destek
Instagram Kombo 3
377.46
 • 5.000 Türk Aktif Takipçi
 • 500 Otomatik Türk Beğeni
 • 3000 Otomatik İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Canlı Destek
Instagram Kombo 4
551.70
 • 7.500 Türk Aktif Takipçi
 • 1000 Otomatik Türk Beğeni
 • 5000 Otomatik İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Canlı Destek

İnstagram Fenomen Paketleri Satın Al

İnstagram fenomen paketleri satın almanız halinde otomatik beğeni, türk takipçi ve otomatik izlenme fırsatlarından uygun fiyat avantajları ile yararlanmanız mümkün olmaktadır. Paketlerimizi incelmeniz halinde kendinize en uygun paketi belirleyebilir ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 1. İnstagram Kombo 1 paketinde 1000 Türk aktif takipçi, 1000 otomatik türk beğeni ve 100 otomatik izlenme imkanları yer almaktadır.
 2. İnstagram kombo 2 paketinde ise 2500 Türk takipçi, 250 otomatik türk beğeni ve 2000 otomatik izlenme bulunuyor.
 3. İnstagram kombo 3 paketi 5000 Türk aktif takipçi, 500 otomatik beğeni ve 3000 otomatik izlenme içeriyor.
 4. İnstagram kombo 4 paketi 7500 türk takipçi, 1000 otomatik beğeni ve 500 otomatik izlenme ile hesaplarınıza değer katar.

Fenomen olma fırsatına sahip olmak için paket avantajlarımız değerlendirmeniz mümkündür. İnstagram kendi içinde de fenomen yaratan oldukça geniş bir mecra olarak dikkatini çekiyor. Türkiye’de milyonlarca instagram hesabı ve binlere fenomen hesap bulunuyor. Siz de sosyal medya da fenomen olmak için danışmanlık hizmeti almak isterseniz Mini AVM’yi tercih edebilirsiniz.

Fenomen Paketleri satın almak

2011 senesinde kurulan şirket uzun zamandır sosyal medya için danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Bilindiği gibi İnstagram fotoğraf, video ve metin paylaşmak için ideal ortamlardan biridir. Takipçi sayınızı, beğeni sayınızı ve görüntülenme sayınızı arttırmanı halinde daha geniş kitlelere hitap etmeniz mümkün oluyor. Keşfet kısmına giriş yapan paylaşımlarınız sizlerin dünya çapında izlenir olmasını sağlar.

Mini AVM, Türkiye’de kurumsal olarak hizmet veren tek sosyal medya danışmalık firmasıdır. Çok sayıda sosyal medya hesabı için yaptığı çalışmalar ile kendisini kısa süre içinde kabul ettirmiştir. Sistem son derece basit çalışmaktadır. Siteye erişim kurduktan sonra istediğinizi paketi satın alabilirsiniz. 3D güvenli ödeme seçenekleri ile ödemeleriniz konusunda herhangi bir sorun yaşamazsanız.

Fenomen olmak için ilk ihtiyacınız olan şey çok fazla etkileşim yaratmak. Etkileşim yapılan paylaşımlar üzerinden yaratılır. Hesabınızın daha geniş kitle tarafından takip edilmesi ve takip eden kitlenin içeriklerinize karşı duyarsız kalmaması gerekir. Beğeni ve yorum almak sizin ne kadar etkili olduğunuzu göstermektedir. Fenomen paketleri satın alma işlemi ile işte tam olarak da bunu yapmış olursunuz. Daha fazla takipçiniz olması, beğenilerinizin artması ve izlenme sayılarında meydana gelen yükseliş, İnstagram algoritması tarafından anlaşılır ve sizi ön plana çıkartır.

Sayfamız üzerinden fenomen paketlerini inceleyebilirsiniz. Her geçen gün daha da aktif olarak tercih edilen İnstagram, sizin sadece Türkiye çapında değil, dünya çapında da ünlü biri olmanıza yardımcı olacaktır. Bu da influencer olarak reklam verenlerin ilgisini çekmenize ve bunun üzerinden çeşitli gelir yöntemleri oluşturmanızı sağlar. Markalar ile yaptığınız iş birlikleri sayesinde önemli gelirler elde etmeniz mümkün olur.

Sitemizde bot satış paketleri bulunmamaktadır fakat isteğe özel olarak almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. 7/24 aktif olarak çalışan müşteri temsilcisi departmanı bu alanda sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. İnstagram Fenomen Paketler satın al işlemi, sizlere oldukça önemli artılar sunar. Paketleri inceleme seçeneği üzerinden sadece instagram değil diğer sosyal medya mecraları için oluşturulan paketleri görmeniz de mümkündür. Sosyal medya üzerinde etkili olmak, günümüzde oldukça değerli bir kavramdır.

Sosyal medya fenomenlerine bakış açısı kanaat önderleri oldukları yönündedir. Onların önerdikleri ürünler daha çok dikkat çeker. Bu da reklam stratejileri için değişimler neden olur. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak için sitemize erişim kurarak takip etmeye devam edin.

Size güvenebilir miyim ?

Tabiki bize güvenebilirsiniz, Ödeme yöntemi olarak Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, Bankacılık düzenleme ve Denetleme kurumu lisanslı bir kurumsal firmadır, Paytr firmasıyla çalışabilmek için vergi mükellefi, olma şartı mevcuttur. Müşterilerimiz Paytr Güvencesiyle ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hangi ödeme yöntemleri var ?

Web Sitemiz üzerinden Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabiliyorsunuz.

Mobil Ödeme İle takipçi satın alabilir miyim ?

MiniAvm.com, İnstagram takipçi satın alma sistemleri arasında en rahat ödeme kolaylıklarını sizlere sunan bir sistemdir. Fakat Mobil Ödeme Komisyonlarının çok yüksek olması sebebiyle mobil ödeme sistemini üzülerek kapattık.

Neden Miniavm.com sitesini seçmeliyim ?

Güvenilir, Kaliteli, Kendisine özel yazılımıyla 7/24 Hizmet veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

Aldığım takipçiler yorum yapar mı ?

Elbette,gönderilen tüm kişiler instagramı aktif olarak kullanan kişiler olacağı,gerçek olduğu için fotoğraflarınıza yorum yapabilir,hatta size mesaj bile atabilirler.

Takipçi satın aldığım anlaşılır mı ?

Takipçi ve beğeni satın alırken zamanlara yayarak işlem gerçekleştirmek, satın alma sonucunda bu sayıya ulaştığınızın anlaşılmasını engellemektedir. Yani kimse, sizin takipçi ya da beğeni satın aldığınızı anlamayacaktır. MiniAvm.com üzerinden onlarca ünlü kişinin hizmet alması, bizim için elbette ki en iyi referanstır. Ancak, müşteri gizliliğinin korunması ilkemiz nedeniyle, hiçbir müşterimizi kendi talep ve izni olmadan referanslarımız arasında göstermemekteyiz. Bu da, kurumsal bir kimliğe sahip olan MiniAvm.com’un, müşteri gizliliğine karşı göstermiş olduğu hassasiyetin önemli bir göstergesidir. Dijital dünyadaki gücü artırmanın en kestirme yolu olan MiniAvm.com, bu dünyadaki gücünüze güç katacak özellikleriyle kurumsal olarak sizlere hizmet vermektedir.

Aldığım takipçiler beğeni yapar mı?

Evet,sitemizde bot takipçi satışı yoktur.Gönderilen takipçilerin hepsi gerçektir bu yüzden fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Takipçi satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet yıllardan beri kurumsal olarak iş yapmakta olup,sitemizden aldığınız her ürün için bizden fatura talep edebilirsiniz.

Düşüş yaşar mıyım ?

Aktif Türk takipçiler gönderilmektedir, Paylaşımlarınızdan dolayı takipten çıkmalar elbet olabilir. Bot vb. Yabancı takipçi gönderimi olmadığı için hepsinde düşüş yaşanmaz.

Gönderilen takipçiler gerçek mi ?

Evet,tamamı gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı ?

Takipçi satın almak isteyenlerin ve daha önce benzer bir işlem yapmamış olan kişilerin en sık sorduğu soruların başında, İnstagram takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı? Sorusu gelmektedir. Buna net bir cevap verebilmek için, işlemi hangi ajans üzerinden yaptığınızın önemi büyüktür. Birçok kalitesiz ve spam İnstagram takipçi satın al özelliğini kullanan web siteleri, müşterilerinin hesaplarını riske atmaktadır. Biz bu soruya MiniAvm.com ajansımız üzerinden cevap verecek olursak, gönderimini yaptığımız takipçi ve beğenilerin kaliteli olması ve sistemin zaman planlamasını otomatik bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek düzeyde ayarlaması, böyle bir sorunun önüne geçmektedir. Bu nedenle, sistemimiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmet sonrasında, ne uzun ne de kısa vadede, hesabınızın herhangi bir şekilde riske edilmesi söz konusu değildir.

Canlı Destek
Whatsapp