Twitter Retweet hizmeti alarak paylaşmış olduğunuz (Tweet) gönderilerinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırarak hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz

100 Retweet
58.45
 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
250 Retweet
126.56
 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
500 Retweet
183.67
 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
1.000 Retweet
237.44
 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

Twitter Retweet Satın Al

Twitter uygulamasında yaptığınız paylaşımın çok geniş kitlelere yayılması için, çok fazla takipçiye sahip sayfalar tarafından Retweet edilmesi son derece önemlidir. Örnek olarak sizin 500 takipçiniz var ve paylaşım yaptınız. Eğer Retweet almazsa bu paylaşım sadece 500 kere tarafından görülür. Eğer 1000 kişilik bir sayfa tarafından re tweet edilirse onun görülme şansı daha çok olacaktır. Aynı zamanda Retweet yapan kişinin sayfasından da birileri aynı şekilde RT yapabilir.

Twitter Retweet paketleri hizmeti alarak fenomen olmak için gerekli olan ilk adımı atmış olursunuz. MiniAVM çeşitli paketlerde sizlere bu seçenekleri sunmaktadır. 100-250-500 ve 1000 RT hizmetleri sitede yer almaktadır. Organik kitle tarafından gelen RT’ler sayesinde hesabınızı geliştirme anlamında çok önemli bir adım atabilirsiniz.

Twitter RT Satın Al

Mini AVM olarak sosyal medyada yapmak istediğiniz atılımlar konusunda her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Twitter RT hizmetinin de bu anlamda son derece önemli olduğunu düşünmeniz gerekiyor. Site bu hizmet ile, aktif kullanıcılardan, çok sayıda takipçiye sahip kullanıcılarda destek almanızı sağlıyor. Tamamı organik olan bu hesaplar sizlerin hedef kitlenize de hitap ediyor. Bu anlamda önemli bir destek aldığınızı ifade edebiliriz.

Sosyal medya hesaplarında belli bir noktaya gelmek, ürün ve ya hizmetinizi tanıtmak için gerekli olan kitleyi oluşturmak için belli bir süre gerekiyor. Bu süreç kapsamında kişinin sahip olduğu yeni bilgiler ilerleyen dönemlerde tecrübe olarak işe yaramaktadır. Vermiş olduğumuz danışmalık hizmeti ile tecrübenizi arttırıyor, Satın al seçenekleri ile daha hızlı bir şekilde büyümenize yardımcı oluyoruz. Kısacası sosyal medya üzerinde etkinizi arttırmanız adına gerekli olan destekleri sağlamaya devam ediyoruz. Twitter uygulaması için de rt satın al, fav satın al, beğeni satın al gibi çeşitli hizmetlerimiz farklı paketler üzerinden satılmaktadır. Paketleri incelemek için paketleri incele butonuna tıklayabilirsiniz.

Güvenli ödeme seçenekleri sayesinde, kredi kartı, banka kartı, sanal kart ve PTT ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları sunarak, sizlere beklentinizden daha çok destek oluruz. Örnek olarak 100 RT satın alma işlemi yaptığınız zaman hesaplarınıza daha çok sayfadan gelen RT’ler görürsünüz. İstediğiniz paylaşımlar için RT yaptırma şansına sahipsiniz. İsterseniz tek tweet için, isterseniz birden çok tweet için parça parça RT hizmeti alabilirsiniz.

Twitter RT satın al hizmeti hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Türkiye’de ünlü ve fenomen kişiler, bu tarz hizmetler satın alarak imajlarını korumaya devam etmektedir. Fakat burada önemli olan noktalardan biri de takipçi sayısı ve RT arasındaki ilişkidir. Twitter sayfasının tutarlı olması ve imaj sağlığı açısından RT sayısının ve takipçi sayısının tutarlı olması gerekiyor. Twitter takipçi satın alma işlemi sonrasında RT sayısında artış görürsünüz. Çünkü satın aldığınız takipçiler yumurta hesap değil gerçek takipçidir. Bu nedenle beğendikleri paylaşımlarınıza RT yapabilirler.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda uzun zamandır hizmet veren firma, sizlere güvenilir şekilde yeniliklerinden de haber vermeye devam ediyor. Sosyal medya üzerinde MiniAVM sitesini takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. 2011 senesinde kurulan firma sosyal medyanın her alanında danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Menüleri incelemeniz halinde tüm paketleri görmeniz mümkündür. Farklı paket seçenekleri ile her cebe uygun seçenekler vardır. 7/24 destek hattı sayesinde, site üzerinden yaşadığınız sorunlar ya da aklınıza takılan sorulara anında yanıt bulabilirsiniz. Güvenilir ödeme sistemi sayesinde sorunsuz işlem yapma şansınız vardır. Twitter Retweet satın al hizmeti için bizi takip etmeye devam edin.

Size güvenebilir miyim ?

Tabiki bize güvenebilirsiniz, Ödeme yöntemi olarak Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, Bankacılık düzenleme ve Denetleme kurumu lisanslı bir kurumsal firmadır, Paytr firmasıyla çalışabilmek için vergi mükellefi, olma şartı mevcuttur. Müşterilerimiz Paytr Güvencesiyle ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hangi ödeme yöntemleri var ?

Web Sitemiz üzerinden Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabiliyorsunuz.

Mobil Ödeme İle takipçi satın alabilir miyim ?

MiniAvm.com, İnstagram takipçi satın alma sistemleri arasında en rahat ödeme kolaylıklarını sizlere sunan bir sistemdir. Fakat Mobil Ödeme Komisyonlarının çok yüksek olması sebebiyle mobil ödeme sistemini üzülerek kapattık.

Neden Miniavm.com sitesini seçmeliyim ?

Güvenilir, Kaliteli, Kendisine özel yazılımıyla 7/24 Hizmet veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

Aldığım takipçiler yorum yapar mı ?

Elbette,gönderilen tüm kişiler instagramı aktif olarak kullanan kişiler olacağı,gerçek olduğu için fotoğraflarınıza yorum yapabilir,hatta size mesaj bile atabilirler.

Takipçi satın aldığım anlaşılır mı ?

Takipçi ve beğeni satın alırken zamanlara yayarak işlem gerçekleştirmek, satın alma sonucunda bu sayıya ulaştığınızın anlaşılmasını engellemektedir. Yani kimse, sizin takipçi ya da beğeni satın aldığınızı anlamayacaktır. MiniAvm.com üzerinden onlarca ünlü kişinin hizmet alması, bizim için elbette ki en iyi referanstır. Ancak, müşteri gizliliğinin korunması ilkemiz nedeniyle, hiçbir müşterimizi kendi talep ve izni olmadan referanslarımız arasında göstermemekteyiz. Bu da, kurumsal bir kimliğe sahip olan MiniAvm.com’un, müşteri gizliliğine karşı göstermiş olduğu hassasiyetin önemli bir göstergesidir. Dijital dünyadaki gücü artırmanın en kestirme yolu olan MiniAvm.com, bu dünyadaki gücünüze güç katacak özellikleriyle kurumsal olarak sizlere hizmet vermektedir.

Aldığım takipçiler beğeni yapar mı?

Evet,sitemizde bot takipçi satışı yoktur.Gönderilen takipçilerin hepsi gerçektir bu yüzden fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Takipçi satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet yıllardan beri kurumsal olarak iş yapmakta olup,sitemizden aldığınız her ürün için bizden fatura talep edebilirsiniz.

Düşüş yaşar mıyım ?

Aktif Türk takipçiler gönderilmektedir, Paylaşımlarınızdan dolayı takipten çıkmalar elbet olabilir. Bot vb. Yabancı takipçi gönderimi olmadığı için hepsinde düşüş yaşanmaz.

Gönderilen takipçiler gerçek mi ?

Evet,tamamı gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı ?

Takipçi satın almak isteyenlerin ve daha önce benzer bir işlem yapmamış olan kişilerin en sık sorduğu soruların başında, İnstagram takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı? Sorusu gelmektedir. Buna net bir cevap verebilmek için, işlemi hangi ajans üzerinden yaptığınızın önemi büyüktür. Birçok kalitesiz ve spam İnstagram takipçi satın al özelliğini kullanan web siteleri, müşterilerinin hesaplarını riske atmaktadır. Biz bu soruya MiniAvm.com ajansımız üzerinden cevap verecek olursak, gönderimini yaptığımız takipçi ve beğenilerin kaliteli olması ve sistemin zaman planlamasını otomatik bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek düzeyde ayarlaması, böyle bir sorunun önüne geçmektedir. Bu nedenle, sistemimiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmet sonrasında, ne uzun ne de kısa vadede, hesabınızın herhangi bir şekilde riske edilmesi söz konusu değildir.

Canlı Destek
Whatsapp