Instagram Bayan Takipçi paketlerimiz Aktif, Türk takipçiler olarak gönderilmektedir, Bayan takipçilerin en büyük özelliği daha fazla etkileşim olmasıdır. Sizlerde İnstagram hesabınıza bayan takipçi satın alarak hesabınızın büyümesindeki ilk adımı atabilirsiniz.

100 Bayan Takipçi
28.98
 • Türk Takipçiler
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
250 Bayan Takipçi
40.60
 • Türk Takipçiler
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
500 Bayan Takipçi
72.54
 • Türk Takipçiler
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
1.000 Bayan Takipçi
130.62
 • Türk Takipçiler
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

Instagram Bayan Takipçi Satın Al

Mini AVM İnstagram paket seçenekleri arasında bayan takipçi satın al fırsatlarını da bulundurmaktadır. Farklı paketler üzerinden satın alma seçenekleri ile, Türk Bayan takipçiler sizlere gönderilir. Bayan takipçiler, daha fazla etkileşime sahip olması edeniyle, hesabınızın imajı açısından büyük bir gelişime sahip olabilirsiniz.

100, 250, 500 ve 100 Bayan takipçi satışlarımız mevcuttur. Müşteriler tarafından çok sık tercih edilen bu paket etkileşim açısından daha büyük istikrarı sizlere sunar. Bayan takipçi paketlerinde düşüşler, normal takipçi paketlerine oranla çok daha az olmaktadır. Siz de bu siparişten yararlanmak için sitemizde yer alan satın alma seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tüm sosyal medya hizmetler için özel olarak hazırlanan paket satışlarımız bulunmaktadır. Paketlerimizi incelemek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Instagram Bayan takipçi

1000 Bayan takipçi paketini 98.95 TL’ye satın almanız mümkündür. Tamamı Türk takipçilerden oluşmaktadır. Gerçek ve kaliteli profiller sizi takip edecektir. Paket alma işlemi esnasında sizden instagram şifreniz istenmez. Hızlı teslimat seçeneği ile, organik bir artış ile takipçi sayınızdan yükselme meydana gelir. Ödeme konusunda da 3D güvenli ödeme yöntemleri tercih ediliyor. 7/24 teknik destek sunan sitemiz, müşteri temsilcisi ile görüşme imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında satın aldığınız takipçilerden daha çok takipçi sizin hesaplarınıza gönderilir.

Instagram bayan takipçi satın al seçeneği ile, Instagram hesabınızı hangi anlamda kullanıyorsanız yükselme kaydedersiniz. Örnek olarak ürün ya da hizmet satan bir sayfanız var ise, bayan takipçi sayısında artış yaşamanız diğer sayfa ziyaretçilerinin size karşı olan güveninin artmasını sağlar. Bunun yanıda bayan takipçiler tarafından yapılan yorumlar, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin daha bilinir olmasına neden olmaktadır. Bu sayede keşfet kısmına giriş yaparak milyonlara, dünyaya kendinizi gösterme şansınız bulunuyor.

Bayan takipçi satın al

Sosyal medya kullanım oranlarına baktığımız zaman, bayan takipçilerin güven açısından insanlara daha büyük oranda inandırıcı olduğunu görebiliyoruz. Bayan takipçi satın alma seçeneğinin avantajları arasında sayfanızın daha çok tercih edilmesi de yer almaktadır. İnsanlar, takipçisi artan bir sayfayı merak ederler. Yapılan paylaşımlarının içeriğinin kaliteli olması da bu anlamda avantajlı olacaktır. Fakat içeriği kaliteli gösteren detaylar arasında beğeniler ve yorumlar vardır.

Mini AVM firması Danışmanlık hizmeti gösteren sosyal medya platformları için profesyonel çözüm önerileri sunan bir şirkettir. Kurumsal anlamda hizmet veren firma 2011 senesinde kurulmuştur. Bir çok marka, ünlü isim ve fenomen ile işbirlikleri gerçekleştirmiştir. Sistem üzerinden yapacağınız tüm ödemeler 3D secure sisteminden geçer. 5 kişilik bir ekip ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı sergilemeye devam eder.

Site tüm sosyal medya platformları için hizmet vermeye devam ediyor. Bu hizmetler arasında instagram beğeni satışı, instagram takipçi satışı, instagram video izlenme satışı, instagram çekiliş gibi hizmetlerin yanında diğer sosyal medya hesapları için de özel paketler yer alıyor. Bu hizmet seçeneklerinden yararlanmak için ilk adımda siteye erişim kurmanız gerekmektedir. Erişim sonrasında paketleri inceleyerek gerekli işlemler ile satın almaları gerçekleştirmeniz mümkündür.

Instagram bayan takipçi satın al seçeneği, aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Satın alım yaptığınız tüm takipçi hesapları gerçek kişilere aittir. Bu nedenle sayfaların etkileşimleri de çok yüksektir. Kısa süre içinde sizin de bu sayfalardan gelen etkileşimler sonrasında etkiniz artar. Popüler bir sayfa olma yolunda önemli adımları bu şekilde atabilirsiniz. Her geçen gün artan sosyal medya etkisi, bu anlamda da sizlere yardımcı oluyor. Güvenilir satın alma seçeneklerinden yararlanmak için sitemize erişim kurmanız gerekiyor.

Size güvenebilir miyim ?

Tabiki bize güvenebilirsiniz, Ödeme yöntemi olarak Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, Bankacılık düzenleme ve Denetleme kurumu lisanslı bir kurumsal firmadır, Paytr firmasıyla çalışabilmek için vergi mükellefi, olma şartı mevcuttur. Müşterilerimiz Paytr Güvencesiyle ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hangi ödeme yöntemleri var ?

Web Sitemiz üzerinden Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabiliyorsunuz.

Mobil Ödeme İle takipçi satın alabilir miyim ?

MiniAvm.com, İnstagram takipçi satın alma sistemleri arasında en rahat ödeme kolaylıklarını sizlere sunan bir sistemdir. Fakat Mobil Ödeme Komisyonlarının çok yüksek olması sebebiyle mobil ödeme sistemini üzülerek kapattık.

Neden Miniavm.com sitesini seçmeliyim ?

Güvenilir, Kaliteli, Kendisine özel yazılımıyla 7/24 Hizmet veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

Aldığım takipçiler yorum yapar mı ?

Elbette,gönderilen tüm kişiler instagramı aktif olarak kullanan kişiler olacağı,gerçek olduğu için fotoğraflarınıza yorum yapabilir,hatta size mesaj bile atabilirler.

Takipçi satın aldığım anlaşılır mı ?

Takipçi ve beğeni satın alırken zamanlara yayarak işlem gerçekleştirmek, satın alma sonucunda bu sayıya ulaştığınızın anlaşılmasını engellemektedir. Yani kimse, sizin takipçi ya da beğeni satın aldığınızı anlamayacaktır. MiniAvm.com üzerinden onlarca ünlü kişinin hizmet alması, bizim için elbette ki en iyi referanstır. Ancak, müşteri gizliliğinin korunması ilkemiz nedeniyle, hiçbir müşterimizi kendi talep ve izni olmadan referanslarımız arasında göstermemekteyiz. Bu da, kurumsal bir kimliğe sahip olan MiniAvm.com’un, müşteri gizliliğine karşı göstermiş olduğu hassasiyetin önemli bir göstergesidir. Dijital dünyadaki gücü artırmanın en kestirme yolu olan MiniAvm.com, bu dünyadaki gücünüze güç katacak özellikleriyle kurumsal olarak sizlere hizmet vermektedir.

Aldığım takipçiler beğeni yapar mı?

Evet,sitemizde bot takipçi satışı yoktur.Gönderilen takipçilerin hepsi gerçektir bu yüzden fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Takipçi satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet yıllardan beri kurumsal olarak iş yapmakta olup,sitemizden aldığınız her ürün için bizden fatura talep edebilirsiniz.

Düşüş yaşar mıyım ?

Aktif Türk takipçiler gönderilmektedir, Paylaşımlarınızdan dolayı takipten çıkmalar elbet olabilir. Bot vb. Yabancı takipçi gönderimi olmadığı için hepsinde düşüş yaşanmaz.

Gönderilen takipçiler gerçek mi ?

Evet,tamamı gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı ?

Takipçi satın almak isteyenlerin ve daha önce benzer bir işlem yapmamış olan kişilerin en sık sorduğu soruların başında, İnstagram takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı? Sorusu gelmektedir. Buna net bir cevap verebilmek için, işlemi hangi ajans üzerinden yaptığınızın önemi büyüktür. Birçok kalitesiz ve spam İnstagram takipçi satın al özelliğini kullanan web siteleri, müşterilerinin hesaplarını riske atmaktadır. Biz bu soruya MiniAvm.com ajansımız üzerinden cevap verecek olursak, gönderimini yaptığımız takipçi ve beğenilerin kaliteli olması ve sistemin zaman planlamasını otomatik bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek düzeyde ayarlaması, böyle bir sorunun önüne geçmektedir. Bu nedenle, sistemimiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmet sonrasında, ne uzun ne de kısa vadede, hesabınızın herhangi bir şekilde riske edilmesi söz konusu değildir.

Canlı Destek
Whatsapp