Youtube kanalınızın için izlenme süresi satın alarak reklam ortaklığı konusundaki sıkı koşullardan biri olan 4000 saat izlenme adımını kolayca aşabilir, youtube video içeriklerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Gönderilen izlenmeler için kanalınızda en az 1 saat uzunluğunda bir video olmalıdır, tamamı gerçek insanlar tarafından izlenir.

1.000 Saat İzlenme
410.46
 • 1 Saatlik Video Olmalı
 • Gerçek İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
2.000 Saat İzlenme
807.34
 • 1 Saatlik Video Olmalı
 • Gerçek İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
3.000 Saat İzlenme
1092.00
 • 1 Saatlik Video Olmalı
 • Gerçek İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
4.000 Saat İzlenme
1357.25
 • 1 Saatlik Video Olmalı
 • Gerçek İzlenme
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Sosyal medyanın en etkin video paylaşım sitesi olan Youtube’da izlenme ve görüntülenme sayınızı arttırmak için Youtube izlenme satın al paketlerini tercih edebilirsiniz. Gerçek izlenme paketleri sunan sitemiz, uygun fiyatlar üzerinden sizlere bu hizmeti vermeye devam ediyor. Farklı zaman dilimlerinde izlenme seçenekleri sunarak, karar verme noktasında sizlerin stratejisine göre ilerlemenize yardımcı oluyor.

 1. 500 Youtube izlenme
 2. 1000 Youtube izlenme
 3. 3000 Youtube izlenme
 4. 5000 Youtube izlenme
 5. 10000 Youtube izlenme
 6. 20000 Youtube izlenme
 7. 5000 Youtube izlenme
 8. 10000 Youtube izlenme
 9. 4000 saat izlenme

Sitemizde yer alan Youtube izlenme süresi ve saat izlenme seçenekleri bu şekilde. İstediğiniz paketi seçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İzlenmelerin tamamı gerçek hesaplardan gelmektedir. Organik olarak hizmet sunan sitemiz, bu konuda asla kafanızda soru işaretine neden olmayacak bir yapıya sahiptir. Güvenilir seçenekler ve kaliteli hizmetler sayesinde MiniAVM her geçen gün insanların sosyal medya sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor.

Youtube izlenme satın paketleri, Youtube platformunda ön plana çıkarak daha çok görüntülenme sayısı ve zamanına ulaşmanızda son derece etkilidir. Youtube sürekli olarak değişen algoritmada bir çok değişkene bakar. Bunlar arasında izlenme sayıları ve saatleri vardır. Daha çok tercih edilen sayfaların öne çıkanlar ya da önerilenler kısmında gösterilme olasılığı daha yüksektir. Bu sayede daha geniş kitlelere yayılma şansına sahip olabilir, kanalınızı daha aktif hale getirme şansı yakalayabilirsiniz.

Youtube izlenme süresi

Günümüzde, Youtube platformu kendi içinden çıkardığı fenomenler ile başka bir dünya yaratmaya devam ediyor. Bir çok oyuncu, şarkıcı, ünlü isim bu platformdan çıkış yaparak önemli isimler haline gelmiştir. Youtube her ne kadar emek harcanması gereken bir platform olarak bilinse de profesyonel çalışmalar yapmanız halinde kısa süre içinde kanalınızı ön plana çıkartmanız mümkündür. Youtube izlenme satın al seçeneği de bu noktada sizlere destek olacaktır.

4000 saat izlenme satın alarak, kanalınızın para kazanmanızı açmanız mümkündür. Bilindiği gibi Youtube üzerinden para kazanmak için belli bir saat izlenme limitine ulaşmanız ve abone sayısına sahip olmanız gerekiyor. Tamamı organik olan takipçiler sayesinde bu noktalara çok rahat ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında güvenli ödeme seçenekleri ile paket satın alma süreçlerini içiniz rahat bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz.

2011 senesinde 5 kişi tarafından kurulan MinAVM sosyal medyanın her alanında en uygun paket seçeneklerini sizlere sunuyor ve sayfalarınızı, kanallarınızı etkin bir hale getirmeye devam ediyor. Youtube üzerinde etkin olmanın dönüşleri son derece fazladır. Hem fenomen olma yolunda, hem de kazanç elde etmek için önemli adımlar haline gelir. Yaptığınız videoların içerikleri ve kalitesi de bu noktada son derece önemlidir. Videolarınız önerilmeye başladıktan sonra, milyonlarca insana ulaşır. Onların videonuzu beğenmesi yorum yapması ve sayfanıza abone olması, sizin gerçek anlamda fenomen olmanıza yardımcı olacaktır.

Youtube izlenme satın al hakkında sizlere önemli bilgiler aktardık. Bu bilgileri kullanarak siz de Youtube üzerinde önemli bir yere sahip olabilirsiniz. Paketlerimiz de bu amaç için oluşturulmuştur. Her paketin satın alma işleminde aynı süreçler işler. Oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulan paketler için aynı zamanda kampanyalar da vardır. Kampanyaları takip etmek için sosyal medya hesaplarımıza erişim yapabilirsiniz. Etkileşim anlamında önemli noktalara gelmek ve fenomen olmak konusunda danışmanlık hizmetlerimiz devam ediyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak için canlı destek ekibi ile online görüşme yapabileceğiniz gibi whatsapp ve telegram üzerinden de bizimle bağlantı kurmanız mümkündür.

Size güvenebilir miyim ?

Tabiki bize güvenebilirsiniz, Ödeme yöntemi olarak Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, Bankacılık düzenleme ve Denetleme kurumu lisanslı bir kurumsal firmadır, Paytr firmasıyla çalışabilmek için vergi mükellefi, olma şartı mevcuttur. Müşterilerimiz Paytr Güvencesiyle ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hangi ödeme yöntemleri var ?

Web Sitemiz üzerinden Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabiliyorsunuz.

Mobil Ödeme İle takipçi satın alabilir miyim ?

MiniAvm.com, İnstagram takipçi satın alma sistemleri arasında en rahat ödeme kolaylıklarını sizlere sunan bir sistemdir. Fakat Mobil Ödeme Komisyonlarının çok yüksek olması sebebiyle mobil ödeme sistemini üzülerek kapattık.

Neden Miniavm.com sitesini seçmeliyim ?

Güvenilir, Kaliteli, Kendisine özel yazılımıyla 7/24 Hizmet veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

Aldığım takipçiler yorum yapar mı ?

Elbette,gönderilen tüm kişiler instagramı aktif olarak kullanan kişiler olacağı,gerçek olduğu için fotoğraflarınıza yorum yapabilir,hatta size mesaj bile atabilirler.

Takipçi satın aldığım anlaşılır mı ?

Takipçi ve beğeni satın alırken zamanlara yayarak işlem gerçekleştirmek, satın alma sonucunda bu sayıya ulaştığınızın anlaşılmasını engellemektedir. Yani kimse, sizin takipçi ya da beğeni satın aldığınızı anlamayacaktır. MiniAvm.com üzerinden onlarca ünlü kişinin hizmet alması, bizim için elbette ki en iyi referanstır. Ancak, müşteri gizliliğinin korunması ilkemiz nedeniyle, hiçbir müşterimizi kendi talep ve izni olmadan referanslarımız arasında göstermemekteyiz. Bu da, kurumsal bir kimliğe sahip olan MiniAvm.com’un, müşteri gizliliğine karşı göstermiş olduğu hassasiyetin önemli bir göstergesidir. Dijital dünyadaki gücü artırmanın en kestirme yolu olan MiniAvm.com, bu dünyadaki gücünüze güç katacak özellikleriyle kurumsal olarak sizlere hizmet vermektedir.

Aldığım takipçiler beğeni yapar mı?

Evet,sitemizde bot takipçi satışı yoktur.Gönderilen takipçilerin hepsi gerçektir bu yüzden fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Takipçi satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet yıllardan beri kurumsal olarak iş yapmakta olup,sitemizden aldığınız her ürün için bizden fatura talep edebilirsiniz.

Düşüş yaşar mıyım ?

Aktif Türk takipçiler gönderilmektedir, Paylaşımlarınızdan dolayı takipten çıkmalar elbet olabilir. Bot vb. Yabancı takipçi gönderimi olmadığı için hepsinde düşüş yaşanmaz.

Gönderilen takipçiler gerçek mi ?

Evet,tamamı gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı ?

Takipçi satın almak isteyenlerin ve daha önce benzer bir işlem yapmamış olan kişilerin en sık sorduğu soruların başında, İnstagram takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı? Sorusu gelmektedir. Buna net bir cevap verebilmek için, işlemi hangi ajans üzerinden yaptığınızın önemi büyüktür. Birçok kalitesiz ve spam İnstagram takipçi satın al özelliğini kullanan web siteleri, müşterilerinin hesaplarını riske atmaktadır. Biz bu soruya MiniAvm.com ajansımız üzerinden cevap verecek olursak, gönderimini yaptığımız takipçi ve beğenilerin kaliteli olması ve sistemin zaman planlamasını otomatik bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek düzeyde ayarlaması, böyle bir sorunun önüne geçmektedir. Bu nedenle, sistemimiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmet sonrasında, ne uzun ne de kısa vadede, hesabınızın herhangi bir şekilde riske edilmesi söz konusu değildir.

Canlı Destek
Whatsapp