Telegram kanalınızdaki üyeleri arttırmak için mükemmel paketlerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyatlarla Telegram kanal üye takipçilerini sitemizden satın alarak yükseltebilirsiniz.

100 Kanal Üyesi
12.66
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
250 Kanal Üyesi
25.27
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
500 Kanal Üyesi
28.50
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek
1.000 Kanal Üyesi
42.76
 • Gerçek ve Kaliteli
 • Hızlı Teslimat
 • Şifreniz İstenmez
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Hediye Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Telegram uygulaması sohbet etme odaklı bir platform olmanın yanı sıra, kanal açarak içeriklerinizi paylaşma şansı sunmaktadır. Açmış olduğunuz sayfanın takipçi sayısının artış göstermesi, sizlerin kanalına değer katar. Telegram Kanal üyesi Satın Al işlemleri için sitemizin canlı destek ekibi ile görüşme yapabilirsiniz.

Telegram uygulaması whatsapp ve benzeri uygulamalara alternatif olarak geliştirildiği düşünülse de bir çok özelliği ile bu platformları geride bırakır. Örnek olarak whatsapp uygulamasında grup açtığınız zaman gruba dahil edeceğiniz kişi sayısının bir sınırı vardır. Telegram ise bu konuda cömert davranarak herhangi bir sınır koymaz ve bu sayede son derece büyük bir kitleye hitap edebilirsiniz. Bu anlamda telegram içinde çok fazla grup olduğunu ve bu gruplarda çeşitli etkinlikler yapıldığını görebilirsiniz. Kanal üyesi satın al seçeneği sayesinde, oluşturduğunuz kanalın içeriğine bağlı olarak katılımcıya sahip olabilirsiniz. Mini AVM olarak bu hizmet ile sizlere yeni bir gelir kapısı oluşturmayı hedefledik. Çok sayıda kanal üyesine sahip olmanın bir takım avantajları vardır.

Telegram kanallarında çok sayıda katılımcıya sahip olmanız halinde reklam verenlerin ilgisini çekerseniz. Çok sayıda kişiye hitap etme şansınız olduğu için, reklam veren sizleri kanaat önderi olarak görürler. Bu kanallarda isterseniz katılımcılara konuşma izni verebilir, isterseniz sadece post gönderebilirsiniz. Katılımcıları kanaldan gönderme yetkisine sahipsiniz. Aynı zamanda katılımcıları mod olarak da kullanabilirsiniz.

Telegram uygulamasında meydana gelişme ve çok sayıda kullanıcı sayısına ulaşması, Mini AVM olarak bizleri harekete geçirdi. Siz de bu platformda kanal açmak, kanalınızı büyütmek ve daha geniş bir kesime hitap etmek isterseniz bizimle görüşme yapabilirsiniz. Paket seçeneklerimizden faydalanarak satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. En güvenilir yöntemler ile kısa süre içinde ödeme işlemlerini yapmanıza gerekli olan zemin sağlanır. Kredi kartı ve banka kart seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Telegram, sürekli olarak gelişe son derece etkili uygulama seçeneklerinden biridir. Popüler bir alt yapısı olan uygulama, bu sayede geniş bir kitleye yön vermeniz için olağan zemin sunar. Aynı zamanda çeşitli etkinlikler düzenlemeniz için çeşitli yazılarımlar geliştirilmiştir. Telegram Bot uygulamaları satın alma işlemi ile siz de sayfanıza harekete geçirebilirsiniz. İçerik konusunda fikir sahibi olmalı ve buna uygun paylaşımlar yapmanız sizin de yararınıza olur.

Telegram kanal üyesi satın almak için yapmanız gerekenler son derece basittir. Sitemiz üzerinden istediğiniz miktarda kanal üyesi satın alabilirsiniz. Üyeler tamamen Türk ve organiktir. Bu da sizlere katılım anlamında önemli bir katkı sağlar. Örnek olarak paylaştığınız linklere tıklanması etkileşimin görülmesi açısından reklam verenler için önemlidir. Aktif telegram kullanıcıları gününün büyük bir bölümünü uygulama içinde geçirir.

2011 senesinde kurulan MiniAVM sosyal medya uygulamaları ile alakalı çözüm önerileri üretmeye devam ediyor. Popüler bir alt yapıya sahip olan firma yenilikler ile adım atıyor. Bu anlamda telegram konusunda getirdiği yenilikler de ön plandadır. Takipçi satın al, beğeni satın al gibi işlemler ile sosyal medyanın her yönünde daha aktif hale gelirsiniz. Bu da sizlerin fenomen olması yolunda önemli bir adımdır.

Telegram takipçi satın al hizmeti hakkında bilgi almak için sitemize hem whatsapp hem de telegram üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Telegram birebir sohbet haricinde geniş kitlelere hitap etmenize yardımcı olan kanal açma seçeneğini de sizlere sunuyor. Kanal linki oluşturarak diğer kullanıcıları kendi kanallarınıza davet edebilirsiniz. Ana hedefiniz geniş kitle yaratmak ve geniş kitlelere daha doğru hitap etmek ise bizimle erişim sağlayın.

Size güvenebilir miyim ?

Tabiki bize güvenebilirsiniz, Ödeme yöntemi olarak Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, Bankacılık düzenleme ve Denetleme kurumu lisanslı bir kurumsal firmadır, Paytr firmasıyla çalışabilmek için vergi mükellefi, olma şartı mevcuttur. Müşterilerimiz Paytr Güvencesiyle ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hangi ödeme yöntemleri var ?

Web Sitemiz üzerinden Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabiliyorsunuz.

Mobil Ödeme İle takipçi satın alabilir miyim ?

MiniAvm.com, İnstagram takipçi satın alma sistemleri arasında en rahat ödeme kolaylıklarını sizlere sunan bir sistemdir. Fakat Mobil Ödeme Komisyonlarının çok yüksek olması sebebiyle mobil ödeme sistemini üzülerek kapattık.

Neden Miniavm.com sitesini seçmeliyim ?

Güvenilir, Kaliteli, Kendisine özel yazılımıyla 7/24 Hizmet veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz.

Aldığım takipçiler yorum yapar mı ?

Elbette,gönderilen tüm kişiler instagramı aktif olarak kullanan kişiler olacağı,gerçek olduğu için fotoğraflarınıza yorum yapabilir,hatta size mesaj bile atabilirler.

Takipçi satın aldığım anlaşılır mı ?

Takipçi ve beğeni satın alırken zamanlara yayarak işlem gerçekleştirmek, satın alma sonucunda bu sayıya ulaştığınızın anlaşılmasını engellemektedir. Yani kimse, sizin takipçi ya da beğeni satın aldığınızı anlamayacaktır. MiniAvm.com üzerinden onlarca ünlü kişinin hizmet alması, bizim için elbette ki en iyi referanstır. Ancak, müşteri gizliliğinin korunması ilkemiz nedeniyle, hiçbir müşterimizi kendi talep ve izni olmadan referanslarımız arasında göstermemekteyiz. Bu da, kurumsal bir kimliğe sahip olan MiniAvm.com’un, müşteri gizliliğine karşı göstermiş olduğu hassasiyetin önemli bir göstergesidir. Dijital dünyadaki gücü artırmanın en kestirme yolu olan MiniAvm.com, bu dünyadaki gücünüze güç katacak özellikleriyle kurumsal olarak sizlere hizmet vermektedir.

Aldığım takipçiler beğeni yapar mı?

Evet,sitemizde bot takipçi satışı yoktur.Gönderilen takipçilerin hepsi gerçektir bu yüzden fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Takipçi satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet yıllardan beri kurumsal olarak iş yapmakta olup,sitemizden aldığınız her ürün için bizden fatura talep edebilirsiniz.

Düşüş yaşar mıyım ?

Aktif Türk takipçiler gönderilmektedir, Paylaşımlarınızdan dolayı takipten çıkmalar elbet olabilir. Bot vb. Yabancı takipçi gönderimi olmadığı için hepsinde düşüş yaşanmaz.

Gönderilen takipçiler gerçek mi ?

Evet,tamamı gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı ?

Takipçi satın almak isteyenlerin ve daha önce benzer bir işlem yapmamış olan kişilerin en sık sorduğu soruların başında, İnstagram takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı? Sorusu gelmektedir. Buna net bir cevap verebilmek için, işlemi hangi ajans üzerinden yaptığınızın önemi büyüktür. Birçok kalitesiz ve spam İnstagram takipçi satın al özelliğini kullanan web siteleri, müşterilerinin hesaplarını riske atmaktadır. Biz bu soruya MiniAvm.com ajansımız üzerinden cevap verecek olursak, gönderimini yaptığımız takipçi ve beğenilerin kaliteli olması ve sistemin zaman planlamasını otomatik bir şekilde hesabınıza zarar vermeyecek düzeyde ayarlaması, böyle bir sorunun önüne geçmektedir. Bu nedenle, sistemimiz üzerinden alacağınız hiçbir hizmet sonrasında, ne uzun ne de kısa vadede, hesabınızın herhangi bir şekilde riske edilmesi söz konusu değildir.

Canlı Destek
Whatsapp