Gerçek Instagram Takipçi Edinmenin Yolları

Tüm dünyada aynı mıdır bilinmez ancak ülkemizde okuma alışkanlığı maalesef çok gelişmediğinden sosyal medyada facebook hesabından çok ınstagram hesapları ilgi çekiyor. Sosyal medya hesaplarınızdan para kazanmak yada popüler olmak istiyorsanız instagram takipçi oluşturmak ve artırmak için yada güncel hayatı daha yakından takip etmek için hemen bir hesap oluşturmanızı öneririz. Sonrasında gerçek hesaplara sahip kişileri sizinle biz tanıştıracağız. Bir andan 10 binlerce takipçiye sahip olup hızla büyümek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Alacağınız tüm paketler gerçek instagram takipçileridir. Bu konuda 7/24 hizmet veren ekibimize güvenebilirsiniz.
Takipçileri edindikten sonra onları korumak ve arttırmak için ise; paylaşımlarınız ile ilgili tüyolara aşağıda ayrıca yer veriyoruz.
Daha fazla takipçi ve daha fazla görünürlük ve etkileşim sağlamak için Instagram da neler yapabileceğinize yer verelim.

 • Özel etiketinizi çapraz olarak tanıtın (Özel sosyal etiketinizi diğer sosyal profillerinizde, web sitenizde ve e-posta adresinizle tanıtın.)
 • Hashtaglerinizle yaratıcı olun. Komik, ironik veya çirkin olun – ama asla sıkıcı değil!
 • Alanınızdaki en iyi oyuncularla etkileşime geçin ve en sevdikleri insanlardan veya markalardan biri olmaya çalışın.
 • Çok popüler konuşmalara katılın.
 • Bio URL’nizden en iyi şekilde yararlanın.
 • Başlıklarınız açıklayıcı olsun. Açıklayıcı başlıklar yazın. Öykü anlatma, katılım ve paylaşımın oluşturulmasına yardımcı olacaktır.
 • Pazarlama yöntemlerini kullanın.
 • Profilinizdeki istemediğiniz etiketlenmiş fotoğrafları kaldırın.
 • Ayarlarınızı yapın. İçerik, profilinizde gösterilmeden önce fotoğraf etiketlerini onaylayın.
 • Kendi ınstagram tarzınızı geliştirin.
 • Özgün olun

Gerçek Instagram Takipçisi Nasıl Edinirim?

Ev hanımı, çalışan, doktor, avukat yada sekreter olmanız bir şeyi değiştirmez, varsa hobileriniz ile çokça ınstagram takipçi edilene bilirsiniz. Üstelik 7/24 hizmet veren operatörlerimiz sizlere yardımcı olacaktır. İster ınstagram yabancı robot takipçi ister gerçek Türk takipçi satın al sana kalmış. Biz size ikisi hakkında aşağıda bilgi vereceğiz.

sosyal medyada takipçi satın alma yolları

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al

Biraz farklı bir örnek olacak ancak bir at iseniz boynuzlu at gibi parlamak ve fark edilmek istiyorsanız bu sosyal medya ağı doğru manevralarla sizi istediğiniz şey olmaya yönlendirecektir. Instagram takipçi için; başlıklarınız, hashtagleriniz, profilinizi dikkat çekici fikirler ile göz alıcı hale getirmeniz gerekiyor. Ancak hızlı bir büyüme istiyorsanız yapmanız gereken reel yani gerçek ınstagram takipçi, yabancı robot takipçi ve ınstagram beğeni satın almaktır.
Instagram yabancı robot takipçi ile başlamak gerekirse bu takipçilerin fiyatı reel gerçek takipçilere göre daha ucuzdur. Bu paketi satın aldığınızda profilinizde sabit kalan 1000’den başlayan kişi listesi gibi düşünmelisiniz. Beğeni almayacağınız bir ınstagram takipçi paketidir.
Daha önce bahsettiğimiz gibi profilinizde görülen kişi sayısı tercih edilme yani takip edilme sebeplerinizden biri olabilmektedir. İnsan psikolojisi böyledir, çok kişi gördüğünde merak ve güven ile o ınstagram hesabını takibe başlayabilir.

Instagram Türk Takipçi Satın Al

Instagram Türk takipçi satın aldığınızda, gerçek hesaplara sahip kişiler sizi takip eder. Buda içerik ve paylaşımlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. İyi paylaşımlar ile kısa sürede takipçi portföyünüzü 2 yada 3 katına çıkarabilirsiniz.
Paketlerden hangisi sizin için en uygun olan! Belki her ikisi de, danışmanlık için operatör ile ister telefon ister mail ortamında irtibata geçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek yazılar

5 Yorum

 1. 7.500 takipçi paketini satın al ve 1 saat içerisinde teslim ettiler,teşekkür ederim çok herkese tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir