Tiktok beğeni geçmişi temizleme

Tiktok beğeni geçmişi temizleme adına neler yapmanız gerektiğini öğrenmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde her yaştan kullanıcı aktif olarak sosyal medya hesaplarına sahiptir. 2016 senesinden bu yana çok sayıda aktif kullanıcı ile hizmet veren Tiktok bunlar arasında yer almaktadır. Sadece yurt dışında değil, ülkemizde de çok sayıda kullanıcıya sahip olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Tiktok kullanıcıları tarafından son zamanlarda en fazla merak edilen sorular arasında Tiktok beğeni geçmişi nasıl temizlenir sorusu yer almaktadır. Tİktok beğeni geçmişi temizlemek adına neler yapılması gerektiği, hangi yöntemin izlenmesi gerektiği gibi konular her daim merak edilir. Uzun zamandır Tiktok uygulaması kullanan kişiler, profil geçmişlerini temizlemek isteyebilir.

Tiktok uygulamasında, kullanıcı herhangi bir videoya yorum yapması veya beğenmesi aşaması sonrasında, otomatik olarak favori beğeniler arasına girmektedir. Tiktok uygulamasında diğer uygulamalardan farklı olarak kişi beğendiği videoyu diğer takipçiler çok rahat bir şekilde görebilir.

Tiktok beğenilen videoları silme

Tiktok uygulamasında, kullanıcı tarafından beğenilen bir video kaydedilmiş şekilde profil hesabında görülmektedir. Kişi istediği zaman beğendiği videoyu tekrar görüntüleme şansına sahip olabilir. Aynı zamanda izlemek istediği videoyu da çok rahat bir şekilde silebilir. Uygulamada izlemek istemediğiniz videoyu çok rahat yöntemler ile silmeniz mümkünüdür.

  • Tiktok beğeni geçmişi silmek adına izlemeniz gereken yol şu şekilde ifade edilir;
  • İlk olarak hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Girilen Profil hesabında yer alan kalp ikonuna tıklamanız halinde favoriler bölümüne geçebilirsiniz.
  • Favoriler bölümünde geçmiş zamanda yer alan tüm beğendiğiniz videolar sıralanmaktadır. Dilediğiniz videonun beğenisi üzerinde bulunan kırmızı kalp ikonu renksiz hale gelince beğeni iptal olur.

Sizler için ifade ettiğimiz bu yöntemleri takip etmeniz halinde, beğenilerin silinmesi söz konusu olacaktır. Bu anlamda uygulamanın sizlere kolaylık sağlama noktasında artıları olduğunun da altını çizmek gerekiyor. En dikkat çeken uygulamalar ve daha fazlası hakkında bilgi almak isteyen kişi sitemize erişim kurarak gerekli olan yazıları okuyabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarına dair tüm önemli bilgileri sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde bulmanız mümkündür.

İlginizi çekebilecek yazılar

3 Yorum

  1. Teşekkürler uzun zamandır arıyordum bu konuda sıkıntı yaşıyordum hesabımı bile kapatmayı düşünmüştüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir