Khabane Lame Sessiz videolar çekerek TikTok’da Ünlendi

İtalya’da yaşayan Khabane Lame isimli fabrika işçisi yeni tip Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle işinden olmuştu. İtalya’nın sanayi kenti olan Chivasso’da yaşayan Khabane Lame tiktok hesabından sessiz tepki videoları paylaşarak büyük bir yükseliş sağlayarak popüler tiktok fenomenleri arasına girmeyi başardı.

Yabancı basında yer alan haberlere göre işini kaybettikten sonra ailesinin yanına dönerek yaşantısına ailesinin yanında devam ederken bir yandan babasının iş bulmasını istemesi ve baskıcı tavırları sebebiyle tiktok hesabı açarak videolar çekmeye başladı. Her gün Tiktok’ta videoları paylaşmaya devam eden Khabane Lame zekice hamleler yaparak Sosyal Medyada yaygın olan videolara sessiz tepkiler vererek bir anda ünlendi. Sessiz fakat etkileyici tepkiler vererek bir çok insanın beğenisini kazanan Khabane Lame yakın zamanda ünlendi.

Sessiz tepkilerin evrensel bir dil olduğunu belirterek, İnsanları güldüren şeyin yüzü olduğunu ifade etti.

Ünlü fenomenin toplamda 66 milyon takipçisi var ve takipçi kitlesi her geçen gün yükselmeye devam etmektedir. Bu hızla yükselişine devam ederse tiktok platformunda en çok takip edilen içerik üreticisi Unvanını alacak. Lame’nin en yakın rakibinin ise şuan 115 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Kendisiyle rakip olan diğer fenomenlerin aksine Lame hiç bir şekilde TikTok Takipçi ve TikTok İzlenme satın almadığını söyleyerek yapay büyüme yollarına başvurduğunu ifade ederken şuan en çok izlenen video üreticisi olma yolunda hızlı yükselişini sürdürüyor. Ünlü fenomen diğer sosyal medya fenomenlerinin gösterişli yaşam tarzlarından çok uzak bir şekilde sakin hayat sürmeye tamamen işine odaklanmayı tercih ediyor.

Firmaların ve Youtuber’ların ilgisini çekti

Tüm dünyada yoğun bir ilgiyle karşılanan Lame’nin sıradan hayatına renk katmak isteyen bir çok ünlü tanınmış Youtuber’lar harekete geçerek beraber video çekmek için iş birliği teklifinde bulunmaya devam ediyorlar. Youtuber’lar haricinde bir çok firma reklam yüzü olarak Lame ile çalışmak istediklerini kendisine ilettiler.

İtalya’nın en çok takip edilen TikTok fenomeni olan Gianluca Cacchi’yi geride bıraktı.

Ünlü fenomen ise Will Smithh, Checco Zalone gibi oyuncuların mizah anlayışından etkilendiğini ifade ederek bir gün onlarla aynı projelerde yer almak istiyor. Son olarak Ünlü Fenomenin en büyük gerçekleştirmek istediği hayali ise Annesine yeni bir ev almak olduğunu söylüyor.

Gelin birlikte videolarına göz atalım,

http://tiktok.com/@khaby.lame  TikTok Hesabını Ziyaret Edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek yazılar

1 Yorum

  1. Adama helal olsun Fabrika işçiliğinden sessiz videolar çekerek nerelere geldi, Videolarını izliyorum bazen saçmaladığı yanlış yorumladığı konular oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir