Takipçi Satın Alma Siteleri Güvenilir Mi ?

Takipçi Satın Alma Siteleri Güvenilir Mi ?

Sosyal medya uygulamalarının günümüzde önemli bir yer kaplaması ile insanlar bu platformları daha çok kullanıyorlar ve bu sosyal medya platformlarında fenomen olmak istiyorlar. Bununla birlikte de takipçi kazanmak için birçok farklı yollara başvuruyorlar. Özellikle Instagram uygulaması üzerinde uygulanan takipçi kazanma isteği, tüm sosyal medya platformlarında uygulanıyor. Kolay takipçi kazanma yollarından birisi de kısa yoldan ve kolayca takipçi satın alma. Kişiler herhangi bir platform için takipçi satın alıyorlar ve sosyal medyada kullandıkları kullanıcı adlarını girerek takipçilerini para karşılığında hesaplarına yolluyorlar. Bu yöntem daha çok Instagram’da kullanılıyor. İnstagram takipçi satın al diye arama yapıldığında bu işlemi yapan birçok site çıkacaktır.

İnstagram ve diğer sosyal platformlarda kullanılan beğeni satın al işlemi, takipçi başına para ödeyerek beğeni satın almanızı sağlıyor.

Bunun yanında takipçi satın al işlemi de bin kişi başına fiyat politikası uygulanarak satın alınma işlemini yapıyor. Satın alınan takipçiler ortalama birkaç dakika içerisinde hesaba yükleniyor.

Takipçi Kasma ve Beğeni Siteleri Güvenli Mi?

Takipçi ve beğeniyi satın alıp sosyal medya hesabına yükleme yapan siteler, güvenli olabildikleri gibi güvensiz olup, siz sosyal medya hesabınızın bilgilerini girdiğiniz takdirde o bilgileri kötü alanlarda kullanabilecek birçok internet sitesi de mevcuttur. Bu sitelerden korunmak için bu siteleri araştırdıktan sonra işlem yapılması çok daha güvenlidir. Bunun yanında sitelerde güvenlik sertifikası haline gelen ‘https’ tarzı bağlantı sitede var ise, o site yüzde doksan oranında güvenlidir. Zaten günümüzde güvenli olmayan siteleri birçok tarayıcı algılıyor ve erişimi reddediyor. Dolayısı ile güvenli olmayan bu tarz sitelere erişim zorlaşıyor.

Takipçi ve Beğeni Satın Alma Siteleri Nasıl Çalışır?

Takipçi ve beğeniyi para ile satan sitelere erişmek için herhangi bir arama motoruna instagram takipçi satın al terimini yazıp aratmak yeterli. Bu sitelerin çoğu havuz sistemi adı verilen bir algoritma ile çalışıyor. Bu da bu sitelere kayıt olan kişilerin instagram hesaplarını kopyalayarak satın alan kişilerin hesaplarında takipçi ve beğendirme işlemleri için çalışıyorlar. Yani güvenli olmayan sitelere kayıt olurken hesaplarınızın şifreleri kopyalanarak bu tür beğendirme işlemleri için kullanılıyor. Ancak bunu her site yapıyor demek doğru olmaz.

Takipçi ve Beğeni Satın Alma Nasıl Yapılır?

Eğer tüm bu riskleri kabul ediyorsanız güvenli olan bir firmayı tercih ettiğinizden emin olmakta fayda var. Bu işlemi yaptıktan sonra e posta ve şifre sistemi ile kayıt olduktan sonra instagram veya kullanacağınız diğer sosyal platformdaki hesapların kullanıcı adını soruyor ve kişiler yazdıktan sonra takipçiler yollanıyor. Beğeni yapmak için herkese açık bir gönderinin olması da önemli.

İlginizi çekebilecek yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir