En Popüler Youtube Kanalları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sosyal medyadan iletişim kurmak, bilgi alışverişi yapmak ya da son dakika gelişmeleri öğrenmek daha kolay olmakla birlikte tüketim çılgınlığı son derece artmıştır. İnsanların çoğu çalışmaktan ya da diğer sebeplerden vakit bulamadığından ya çok bilgi kirliğine maruz kalmakta ya da zaman ayıramadıklarından kısa videoları tercih etmektedir.

EN İYİ YOUTUBERLAR

İnsanlara yararlı bilgiler vermek ve işlerini daha da hafifletebilmek adına bazı kişiler ya da topluluklar bu rolü üstlenmişlerdir. Aşağıdaki listede de eğitimden spora, müzikten dansa, siyasetten ekonomiye ve daha çok alanda sadece en iyilerin isimleri vardır.

ZİRVENİN SAHİPLERİ

Haluk Tatar: Genel kültür, yabancı dil eğitimi, kişisel gelişim, program eğitimleri ve benzer konularda video içeren kısa ve kaliteli bilgiler sunan bir kanaldır.

+90 Kanalı: Ülkemizde yaşanan en yeni ve güncel konuları sıcağı sıcağına takip edip bizlere sunan bir youtube kanalıdır.

DW Türkçe Kanalı: DW serisinin Türkçe dilinde hazırlanıp sunulan bir kanaldır. Dünya ülkelerini kapsayan bu kanal sizlere en ilginç ve yeni olayları bir tık uzaklığınıza getirmektedir.

Dünyadan Sesler Kanalı: Dünyanın her ülkesinin kendilerine ait kullandıkları dil ve seslere göre seslendirilmiş şarkıları sizlerle buluşturan kaliteli müzik kanalıdır.

Barış Özcan: Teknoloji, sanat ve tasarım konuları hakkında ne öğrenmek isterseniz uğrayacağınız kanal bu olmalıdır. Kendine has hikayeci üslubuyla anlatmakla birlikte dinlerden daha da merak uyandıran bir kanaldır.

Saskia’s Dansschool kanalı: dans etmeyi büyük bir tutkuyla seviyor ya da öğrenmek isterseniz doğru dans kanal adreslerinden birisidir.

 

İlginizi çekebilecek yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir