Instagram Filtre Yenilikleri

Son yılların en popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram her geçen gün yeni özellikleri ile kullanıcıları karşısına çıkmaya devam ediyor. Fotoğraf paylaşım aracı olan Instagram artık daha fazla filtreye sahip. Her ana uygun ve her alanda kullanılabilecek yüzlerce yeni filtre kullanıcılar ile buluştu. Severek kullanacağınız filtreler arasında yüz, makyaj ve yazı bulunan filtreler oldukça ilgi görüyor.

Instagramda Videolar Artık Daha Uzun

Instagram’a gelen güncel yenilikler arasında daha uzun video yükleme özelliği de yer alıyor. Kısıtlı bir süre içeren video özelliği artık IG TV ile 1 saate kadar içerik yüklemek mümkün. Story ve reels videolarına göre oldukça uzun bir süreye sahip olan IG TV sayesinde siteden 60 dakika mobil erişim ile 15 dakikalık videolar yüklenebiliyor. Kullanıcıların yüzünü güldüren bu özellik sayesinde artık daha uzun içerikler göreceğiz.

Instagram Reelslere Güncelleme Geldi

Instagram’ın en yeni ve en sevilen özelliklerinden biri olan reelsler, kullanıcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kolay ve hızlı video içerik hazırlama imkanı sunan reels’lere her geçen gün güncelleme gelmeye devam ediyor. Kullanımın oldukça fazla olması da bu güncellemelerin başlıca nedeni. Reels’ler artık he daha uzun hem daha eğlenceli. Sadece Instagram üzerinden oluşturulabilen reels videoları süre olarak yeni bir güncelleme ile uzatıldı. Artık kullanıcılar 30 saniyelik reels’ler oluşturabilir. Yeni eklenen müzikler ile daha fazla içerik üretebilir.

İlginizi çekebilecek yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir