Instagram takipçi hilesi güvenilir mi ?

Instagram takipçi sayısını yükseltmek isteyen kişilerin en çok arama yaptığı kelimedir aslında, Instagram takipçi hilesi güvenilir mi ? Instagram’da yüksek takipçisi olan hesaplara sahip olmak isteyen bir çok kitle mevcuttur.. Tabi ki hesabınızın takipçi sayısını yükseltebilirsiniz fakat Ücretsiz Takipçi Hilesi adı altında hizmet veren web sitelerinden uzak durmanız gerekmektedir. Neden bu Ücretsiz Takipçi hilesi sitelerinden uzak durmamız gerekiyor, hepsini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz Takipçi Siteleri Güvenilir Değildir

Ücretsiz hile siteleri genellikle kullanıcı adınızı, şifrenizi veya hesabınızı kontrol etmenizi sağlayan uygulamaları yüklemenizi ister. Bunların yanında bir çok ücretsiz takipçi sitesi sizlere bir çok bağlantı yönlendirerek takip etmenizi veya belirli sayfaları beğenmeniz durumunda takipçi göndereceklerini söylerler.

Kullanıcı adı ve Şifrenizi isteyen kötü niyetli Hile siteleri adı altında hizmet verenler Hesabınızı ele geçirebilir, Hesabınızda sizin izniniz olmadan bir çok etkinlik düzenleyebilir veya bir çok kullanıcıyı sizin adınıza takip etmesini sağlayabilir.

Ücretsiz hile siteleri telefonunuza yükletilen bir yazılım sayesinde bir çok kullanıcı izniniz olmadan takip edersiniz buda hesabınızın bir süre sonra SPAM olmasını sağlar veya Instagram tarafından kapatılabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için kesinlikle Ücretsiz Hizmet veren hile sitelerinden uzak durmanız gereklidir.

Cevabımız büyük harflerle , KESİNLİKLE GÜVENİLİR DEĞİLDİR !

Peki Güvenilir Yüksek Takipçi Sayısına Nasıl Ulaşabilir siniz ?

Instagram hesabınız için Kaliteli, Organik Türk Takipçisi satın alabilirsiniz bu hizmeti veren firmamız MİNİ AVM Üzerinden bir çok paketi inceleyebilir siniz. Mini AVM olarak siparişlerinizi 5 dakika içerisinde tamamen Türk Aktif Takipçi olarak gönderim sağlamaktayız.

Mini AVM Firmamızdan takipçi satın alırken sadece kullanıcı adınız istenmektedir ve Takipçi gönderilmek için hesabınızın Gizlide olmaması gerekmektedir onun dışında şifre istemeyiz, Özel bilgilerinize gerek duymayız.

Mini AVM Güvenilir mi sorununa gelince evet güvenilir bir firmayız Aldığınız her hizmet için fatura kesmekteyiz. Türkiye’nin Güvenilir Ödeme Kuruluşu olan PayTR İle çalışmaktayız. PayTR Sadece kurumsal hizmet veren firmalara ödeme aracılığı yapmaktadır.

Sizlerde Instagram paketlerimizi incelemek için Linke tıklayarak hizmetlerimizi inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

İnstagram Hizmetleri Sayfası

 

İlginizi çekebilecek yazılar

2 Yorum

  1. Bu kadar hızlı yüklenebileceğini tahmin bile edememiştim çok teşekkürler tekrar alışveriş işlemi gerçekleştireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.